Jak používat Vitality Komplex?

PORADNA

Vitality Komplex je vhodný na všechny druhy pokojových, balkonových a okrasných rostlin. Je přímo ideální na plodovou zeleninu (rajčata, okurky, papriky a jiné) a na drobné ovoce (jahody, maliny, jalovce, rybíz a jiné). Pokud už tedy rostlinu vysazujeme a chcete jí dodat potřebné látky pro její růst, nebo naopak potřebujete dodat rostlině nový impuls k jejímu růstu, s tím vším vám Vitality Komplex pomůže!
Co vás nejčastěji zajímá

Otázky a odpovědi k výrobkům VITALITY KOMPLEX

Je možné používat Vitality Komplex samostatně i bez hnojiva?
Používáte-li Vitality Komplex samostatně zálivkou nebo postřikem, rostlina získává ve svůj prospěch vysoké dávky přírodních enzymů a huminových kyselin, po kterých ve velmi krátké době obnovuje ztracený růst, způsobený nepravidelnou péčí o rostliny nebo poškozením například. škůdci a nemocemi. Dalo by se říci, že u rostliny dochází k restartu nového růstu. Po přibližně 4-6 dávkách (max. v týdenním intervalu), lze přejít ke střídání Vitality Komplexu s hnojivem Kristalon, nebo jiným běžným hnojivem.
Nejnovější příspěvky z blogu pro pěstitele

Informace pro vaši zdravou a bohatou úrodu

Úspěšný boj proti slimákům přírodní cestou

Boj proti slimákům je často dlouhotrvající proces. Poslední deštivé dny vytvořily ideální podmínky pro jejich rozmnožování, takže je vhodné se připravit. Existuje několik způsobů, jak se s nimi vypořádat – od tradičních metod…

Chcete vědět jěšte víc?

Navštivte poradnu na stránce pestujemeproradost.cz, kde najdete další rady a tipy na pěstování.