Je vhodné používat probiotika pro rostliny Vitality Komplex a hnojiva Kristalon současně?

Při péči o rostliny často hledáme způsoby, jak jim poskytnout co nejvíce živin a podpořit jejich zdravý růst a bohatou násadu květin a plodů. Jednou z otázek, se kterými se setkáváme, je, zda je vhodné používat najednou Vitality Komplex a hnojiva Kristalon. Odpověď je jednoduchá: ano, je to vhodné. Ne však současně, ale doporučujeme je střídat v týdenních intervalech pro dosažení ještě lepších výsledků.

Proč doporučujeme kombinovat Vitality Komplex a Kristalon?

Vitality Komplex je považován za rostlinné probiotikum, které díky svému složení dokáže podpořit rostliny a jejich imunitu. Rostliny jsou tak odolnější vůči škůdcům, chorobám a abiotickým stresům, jakými jsou například sucho, extrémní vedra, chlad či nedostatek živin.

Na druhé straně hnojiva Kristalon obsahují všechny živiny potřebné pro dobrý vývin rostlin včetně mikroprvků ve formě, která je rostlinami dobře přijatelná a vysoce účinná. Díky nim jsou rostliny ve výborné kondici a vynikají zdravým růstem. Rostliny se vám následně odmění bohatými květy či šťavnatými a chutnými plody!

Výhody střídání Vitality Komplexu a Kristalonu

Střídání produktů v týdenních intervalech zajišťuje, že rostliny obdrží komplexní a vyvážený přísun živin a stimulaci, což je klíčové pro jejich zdravý růst a bohatou úrodu.

Střídání zajistí, že rostliny budou růst rovnoměrně a bohatě plodit. Pravidelným používáním dokážete zajistit větší násadu květů a plodů až o 34%.

Neváhejte a vyzkoušejte tuto metodu, abyste se mohli těšit z krásných a produktivních rostlin po celou sezónu.